Наші партнери

Водостічні системи

Водостічні системи Дьоке

profil logo

struga

Ми в соц.мережах

Водостічні системи StrugaВодостічні системи Struga виготовляються виключно зі шведської сталі Prelaq RWS компанії SSAB. Шведський концерн - є лідером з виробництва сталі високої якості у цілому світі.

Товстий шар цинку є основною перевагою листової сталі Prelaq RWS ( 300г/м2 з обох сторін), що захищає сталь від іржі, особливо в місцях, де є надрізи та подряпини. Товщина сталі залежить від конкретного елементу та може складати 0,6 - 1,25 мм.

Сталевий лист водостічної системи Struga

Лист зі сталі покривається з обох сторін органічним шаром Prelaq RWS. Товщина покриття з кожного боку становить 35мкм.

Покриття сталі Prelaq RWS має ряд переваг:

 • Лак, яким покривають сталь, виготовляється виключно за новими технологіями, він добре пристосований до впливу високих температур та сонячного проміння, тому не вицвітає та зберігає колір та естетичність довгі роки.
 • Стійкий до згинання- це особливість листової сталі Prelaq RWS, яка відрізняє її з поміж інших виробників. Саме така сталь та її лакове покриття забезпечують збереження технічних властивостей та чудового вигляду. 

Водостічна система Struga пропонується у 9 різних колірних варіантах, що полегшує підбір водостоку до будь-якого виду покрівлі.

Переваги сталевих ринв водостічної системи Struga

Водостічна система - є важлиивим елементом даху, яка забезпечує швидке відведення великої кількості води під час злив та повені. 

 • Витривалість – Водостічна система Struga - виготовляється тільки зі шведської сталі Prelaq RWS. Матеріал буває трьох типів (PLX, B420, SUB250)  та товщиною від 0,6мм до 1,25мм, що забезпечує пластичність і міцність елементів.
 • Міцні гаки – компанія Struga використовує тільки класичні та сучасні гаки для торцевої дошки.
 • Безпека – сталь, з якої виробляється система Struga, стає часом останнім елементом безпеки при пересуванні по даху.
 • Можливість монтажу в холодні дні – елементи водостоків Struga не тріскають і не ламаються під час згинання і монтажу, тому їх можна монтувати і взимку.
 • Лак – багатошарове сучасне покриття з обох сторін Prelaq RWS 35мкм забезпечує збереження кольору та естетичності протягом багатьох років. 
 • Мінімальна температурна розширювальність – сталева водостічна система не змінює розмірів взимку та влітку при різних температурах. Тому утримується пряма форма ринви, труби та інших аксесуарів протягом усього періоду служби.
 • Колір, підібраний до листової сталі – системи Struga пропонують 9 різних кольорів, що допоможе Вам підібрати водостік під Ваш вид та колір покрівлі. 
 • Комплект аксесуарів – ми також пропонуємо комплекти елементів, необхідних, для забезпечення функціональної системи водовідведення (напр., елементи зміцнення і фіксації ринви).
 • Гарантія – виробник систем Struga дає письмову гарантію на 15 років.

Сталева ринва водостічної системи Struga

Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання
Замовити дзвінок Запишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.
Вкажіть ім'я
Вкажіть номер телефону
Наш менеджер незабаром з Вам зв'яжеться.