Наші партнери

Водостічні системи

Водостічні системи Дьоке

profil logo

struga

Ми в соц.мережах

Водостічні системи ProfilВодостічні системи захищають покрівлю та фасади від впливу атмосферних опадів та запобігають руйнуванню фундаменту. Водостічні системи покрівлі - метал чи пластик?

Зваживши на чудову якість за прийнятною ціною, найкраще зупинитися на пластикових (ПВХ) водостічних системах. На даний час вони користуються найбільшим попитом на ринку України. Основними перевагами ПВХ водостічних систем є такі показники: простота монтажу, довговічність і транспортування. Пластик - міцний та гнучкий матеріал, не вигорає, протиударий, прекрасно витримує значні снігові і вітрові навантаження, невимогливий у догляді.

Недоліком ПВХ-водостоків є високий показник лінійного розширення при значних температурних коливаннях. Це означає, що при високих або низьких температурах елементи водостічної системи будуть змінюватися в розмірах, тому найкращий спосіб компенсації зміни розмірів - складання водостічної системи з обов'язковим використанням гумової прокладки.

Характеристика водостічних систем Profil 

Характеристика водостічних систем PROFIL ®

Водостічні системи PROFIL ® поділяються на два види:

 • Жолоб в діаметрі становить 90 мм, а ринва - 75 мм
 • Діаметр такого жолоба - 130 мм, а ринва, в діаметрі складає - 100 мм

Водостічна система PROFIL ® виготовляється з високоякісного полівінілхлориду, який характеризується легкою вагою та міцною стійкістю до механічних та хімічних пошкоджень, розтягувань. Водостоки PROFIL ® чудовго виконують свої завдання за несприятливих погодних умов таких, як: зливи влітку та намерзання снігу взимку. Система водостоків PROFIL ® надзвичайно стійка до умов навколишнього середовища та може використовуватися в широкому діапазоні температур від -50 до +60 град.

Водостічні системи PROFIL ® витривалі до будь-який атмосферних опадів, що містять кислоти і активні хімічні елементи. Спеціальні компоненти гарантують захист системи від ультрафіолетових променів. Додавання барвника в матеріал допомагає зберегти колір системи водостоку протягом усього терміну експлуатації. Спеціальна форма ринви PROFIL ® перешкоджає переливанню води під час тривалих опадів і гарантує високу витривалість і надійність системи. Глибина ринви PROFIL значно відрізняє пластикові водостічні системи PROFIL від інших подібних систем і гарантує високу ефективність відведення дощової води. Герметичність системи досягається за допомогою гумових ущільнювачів, що забезпечують необхідне прилягання елементів фітингів до профілю жолоба, а також герметичність водостічної системи.

За рахунок малої ваги, монтаж пластикової водостічної системи PROFIL ® швидкий та легкий і не вимагає спеціальних додаткових матеріалів та інструментів. Тому впоратися з монтажем зможе навіть непрофесіонал.

Водостічні системи PROFIL ® виготовляються згідно з установленими нормами з охорони навколишнього середовища і не містять шкідливих для здоров'я людини елементів..

Пластикові водостічні системи PROFIL ® невимогливі у догляді. Щоб підтримувати систему в робочому стані, досить її періодично оглядати й очищати від листя та сміття.

Якість водостічних систем PROFIL ® відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO.

Переваги водостічних систем PROFIL ®:

Водостічна система PROFIL ® володіє великою кількістю позитивних якостей, до яких відносяться:

 • Сучасні технології виробництва
 • Механічна та хімічна стійкість
 • Зручність і легкість при складанні та монтажі
 • Висока ефективність відведення води
 • Легка вага всієї конструкції
 • Стійкість до впливу ультрафіолету
 • Рівномірне фарбування в масі, стійкість кольору
 • Колірна гама підходить до будь-якого кольору фасаду
 • Антикорозійний ефект
 • Шумопоглинання в період дощів і гроз
 • Екологічно чисті матеріали
 • Можливість виготовлення елементів під замовлення
 • Великий термін експлуатації
 • Відповідність міжнародним вимогам
 • Прийнятна ціна
Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання
Замовити дзвінок Запишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.
Вкажіть ім'я
Вкажіть номер телефону
Наш менеджер незабаром з Вам зв'яжеться.