Наші партнери

Водостічні системи

Водостічні системи Дьоке

profil logo

struga

Ми в соц.мережах

Сучасні водостічні системи покликані захищати фасади та фундаменти будинків від шкідливої дії опадів. І хоч немало людей і досі переконані, що системи відводу атмосферних опадів потрібні виключно для того, аби збирати вологу з поверхні будинку та направляти її в ґрунт чи спеціальні резервуари, професійні забудовники розуміють справжнє покликання водостічних систем.

docke

Відсутність або несправність водостічної системи покрівлі може мати декілька наслідків:

  •  Підмивання фундаменту, що значно знижує термін експлуатації всієї споруди;
  •  Руйнування та забруднення фасаду;
  •  Проникнення опадів в цокольні та підвальні приміщення будинків;
  •  Гниття, що призводить до руйнування підлоги на першому поверсі;
  •  Розмноження небезпечних грибків, що порушує мікроклімату будинку;
  •  Висока ймовірність коротких замикань в електропроводці.

Як бачите, значення водостічних систем важко переоцінити. Важливо обрати перевірену компанію-виробника, адже від якості та довговічності труб, жолобів та усіх необхідних деталей напряму залежить термін та зручність експлуатації будинку. Ми пропонуємо вам надійні та перевірені водостічні системи Деке. Ціна на продукцію даної компанії суттєво відрізняється від аналогічних закордонних виробників. Головна причина порівняно низької вартості – прямі постачання в Україну.

Водостічні системи ProfilВодостічні системи захищають покрівлю та фасади від впливу атмосферних опадів та запобігають руйнуванню фундаменту. Водостічні системи покрівлі - метал чи пластик?

Зваживши на чудову якість за прийнятною ціною, найкраще зупинитися на пластикових (ПВХ) водостічних системах. На даний час вони користуються найбільшим попитом на ринку України. Основними перевагами ПВХ водостічних систем є такі показники: простота монтажу, довговічність і транспортування. Пластик - міцний та гнучкий матеріал, не вигорає, протиударий, прекрасно витримує значні снігові і вітрові навантаження, невимогливий у догляді.

Недоліком ПВХ-водостоків є високий показник лінійного розширення при значних температурних коливаннях. Це означає, що при високих або низьких температурах елементи водостічної системи будуть змінюватися в розмірах, тому найкращий спосіб компенсації зміни розмірів - складання водостічної системи з обов'язковим використанням гумової прокладки.

Водостічні системи StrugaВодостічні системи Struga виготовляються виключно зі шведської сталі Prelaq RWS компанії SSAB. Шведський концерн - є лідером з виробництва сталі високої якості у цілому світі.

Товстий шар цинку є основною перевагою листової сталі Prelaq RWS ( 300г/м2 з обох сторін), що захищає сталь від іржі, особливо в місцях, де є надрізи та подряпини. Товщина сталі залежить від конкретного елементу та може складати 0,6 - 1,25 мм.

Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання
Замовити дзвінок Запишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.
Вкажіть ім'я
Вкажіть номер телефону
Наш менеджер незабаром з Вам зв'яжеться.