Наші партнери

Сайдинг

Ми в соц.мережах

Вініловий сайдинг royal europa Сайдинг польського виробника Royal Siding це новітній метод облицювання фасаду і додатковий шар в комплекті утеплення зовнішніх стін. ПВХ-панелі Ройал мають естетичний вигляд, їх монтаж простий і займає небагато часу, практичний в експлуатації та легко чиститься. Вініловий сайдинг Ройал можнта монтувати в будь-яку погоду та в будь-яку пору року.

Виробничий процес Royal Siding це сучасні косп'ютеризовані технологіх, які постійно контролюють якість і міцність щойно виготовлених ПВХ-панелів.  Усі характеристики сайдингу Ройал ретельно перевіряються і тестуються, а також проходять ретельні дослідження в заводських лабораторіях, де постійно перевіряють властивості сайдингу, так як: ударна в'язкість, коефіцієнт усадки, однотонність кольору, блиск, гнучкість в низьких температурах і товщина зовнішнього шару CAP. В результаті ми отримуємо високоякісний продукт, що підтверджуємо гарантією на 50 років. 

Сайдинг виготовляється з полімеру та має високу ударну в'язкість, не має влистивості до гниття (як дерев'яні вироби) та не покривається іржею (як металеві вироби). Панелі Royal Siding чудово протистоять атмосферним та механчним впливам. Форма, а також конструкція з'єднань забезпечують щільні з'єднання між сайдингом, що забезпечує проникнення вологи всередину, але водночас дає можливість стінам "дихати". Фасад будинку облицьований сайдингом Ройал не потребує жодної консервації. Періодичн промивайте панелі водою з детергентами, вона прекрасно усуне різного роду забрудення та додасть блиску вашому фасаду.

Є декілька видів сайдингу від Royal Siding. Це - Royal Crest, Grandform та Residential, які відрізняються між собою зовнішньою фактурою (різні види шарів дерева) і великою палітрою кольорів. Ми також пропонуємо системні обробні елемети компанії Royal такі необхідні для виготовлення фасаду, завдяки яким фасад виглядає перфекційно те естетично. 

Вініловий фасад Grandform (від Royal Siding)

вініловий фасад grandformGrandform від Royal Siding є найпопулярнішим видом вінілового сайдинну, який виготовляється в двох видах профілю та включає 12 м'яких кольорових палітрах. Це дає змогу навіть найвибагливішим клієнтам обрати сайдинг для фасаду, враховоуючи задовільнити свої індивідуальні потреби. Поверхні панелей прикрашені невеликими заглибинами у формі шарів дерева, а чіткі поглиблення, що додають тіні, додають сайдингу неповторності та оригінального вигляду.

Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання
Замовити дзвінок Запишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.
Вкажіть ім'я
Вкажіть номер телефону
Наш менеджер незабаром з Вам зв'яжеться.