Наші партнери

Сайдинг

Ми в соц.мережах

вініловий сайдинг fasidingСайдинг ТМ FaSiding (ФаСайдінг) (товщиною 1,2 мм) - це відформовані пвх-панелі з полівінілхлориду, шо нагадують дощату обшивку.

Сайдинг ФаСайдинг виготовляється з смоли ПВХ високої якості та перевірених закордонних аддитивів методом коекструзії на сучасному обладнання світових лідерів екструзійної промисловості. Коекструдована панель складена з двох шарів, зовнішнього і внутрішнього, вони ж, в свою чергу, виготовляються по спеціальній рецептурі. При цьому зовнішній (лицьовий) шар має властивість до підвищеого захисту стійкості кольору, а внутрішній - витривалість до морозу та ударів.

При виготовленні матеріалу, який використовуєтсья в панелях ТМ FaSiding (ФаСайдінг), додають титановий оксид, модифікатори високої якості, а також пігменти. Завдяки таким рецептурам та технологіям системи стійкі до випромінювання ультрафіолету, перепаду температур, а також не піддаються хімічному впливу.

Основною переваогою ПВХ-панелей FaSiding є те, що вони дають можливість всього за 24 години легко і без зайвих зусиль оновити фасад Вашого будинку на наступні 50 років.

З одного боку панелі сайдингу знаходяться отвори для цвяхів, антиураганний замок, а також виступ замкової частини. З іншої сторони ПВХ панель загнута всередину. Монтаж відбувається внахлест: замковий виступ однієї панелі чіпляється за загин другої. Саме таким способом з'єднуєтсья сайдинг. Панелі кріпимо до основи за допомогою саморізів або цвяхів. Термін служби сайдингу досягає 50 років.

ПВХ-панелі FaSiding пропонують широку гамму кольорів, що дозволяє підібрати такого виду сайдинг, який буде чудово поєднуватися з будь-якою покрівлею Вашого будинку.

Споживчі властивості вінілового сайдингу ТМ FaSiding (ФаСайдінг):

  1. Захищає стіни будинку від поганого впливу дощу, снігу та вітру.
  2. Естетичний вигляд фасаду.
  3. Довготривале використання та збереження техніко-споживчих властивостей (служить до 50 років)
  4. Невисока ціна на базові матеріали
  5. Простота, а, отже, низька вартість виконання монтажних робіт.
  6. Не потребує постійного догляду при експлуатації, рекомендується періодично промивати фасад водою. 

Зберігати упакування сайдингу потрібно в сухомі приміщенні та не складати одна на одну, більше ніж 15 штук. Також не рекомендується зберігати сайдинг в умовах, якщо температура всереденні упакування може досягати 60 градусів, під прямим попаданням сонця на температурі повітря вишою за 30º С або ж на чорній поверхні  чи під темними тентами в спеку і без циркуляції повітря. 

Монтаж та комплектуючі сайдингу FaSiding

Ми детально продумали систему фасадного облицювання ФаСайдинг, щоб Ви могли якісно і з мінімальними затратами часу завершити монтаж панелей. Користуючись нашими аксесуарами можна успішно і швидко монтувати десятки квадратних метрів площі фасаду сайдингом. Це може досить вдало заощадити ваші кошти та час. Навіть при швидкому монтажі Ваш будинок буде виглядати естетично та завершено.

Користуючись різними комбінаціями аксесуаарів та комплектуючих ТМ ФаСайдинг, Ви маєте можливість змінювати колір певних елементів фасаду, робити акценти на певні елементи екстер'єру, додаючи тим самим індивідуальності Вашому будинку, прицьому чудово поєднувати Ваші задуми з будь-яким видом покрівлі.

Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання
Замовити дзвінок Запишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.
Вкажіть ім'я
Вкажіть номер телефону
Наш менеджер незабаром з Вам зв'яжеться.