Наші партнери

Сайдинг

Ми в соц.мережах

вініловий сайдинг dockeВиробнича компанія «D.O.C.K.E. Systemlosungen Gmbh» підібрала дуже вдалу назву для свого продукту. DOCKE в перекладі з німецької означає «ковдра, настил». Вініловий сайдинг «Docke» відповідає найжорсткішим світовим стандартам якості. Він виробляється компанією «Дьоке Екстружн» (Росія) за ліцензією і під контролем німецької компанії «D.O.C.K.E.» на найкращому німецькому обладнанні, з кращих компонентів, використовуючи найсучасніші технології екструдування. Завдяки своїй бездоганній якості, а також яскравій та неординарній рекламі, сайдинг Docke, не тільки завоював широку популярність, а й впевнено зайняв місце одного з лідерів на ринку сайдинга. Компанія прагне випускати затребувану продукцію. У зв'язку з цим постійно опрацьовуються статистичні дані та проводяться маркетингові дослідження.

У порівнянні з іншими матеріалами, вініловий сайдинг Docke володіє наступними перевагами:

  1. Сайдинг «Docke» виробляється з ПВХ методом коекструзії, який є найбільш сучасною і ефективною технологією виготовлення пластикових облицювальних панелей;
  2. Вініловий сайдинг Деке завжди має матову поверхню панелей. Фахівці в галузі будівництва рекомендують вибирати вініловий сайдинг з матовою поверхнею, оскільки блискуча глянсова поверхня більше схильна до негативного впливу сонячних променів і протипоказана для такого матеріалу як вініловий сайдинг. Також матова поверхня краще сприймається на вигляд, не має «дешевого» блиску на сонці.
  3. Наявність антиураганного замку надає сайдингу додаткову жорсткість і стійкість, що дозволяє протистояти навіть дуже сильним поривам вітру. А спеціальний подвійний загин замку, яким оснащений сайдинг Docke, є додатковим ребром жорсткості та істотно збільшує механічну міцність сайдингу. Крім того, антиураганний замок значно полегшує монтаж і виключає «шелестіння» фасаду при сильному вітру.
  4. Товщина панелей незмінна по всьому поперечному зрізу сайдинга.

Сайдинг Decke - один з найбільш популярних матеріалів для облицювання будинків.

Що ж ми отримаємо в результаті?

Зовнішній шар панелі має у своєму складі різні високоякісні додатки, які гарантують захист будівлі від дощу, сонячних променів, снігу та граду. Внутрішній шар сайдингу різниться за вмістом і гарантує виробу необхідну жорсткість, міцність та довговічність.

«Цвяхова технологія» істотно відрізняється від стандартної:по-перше, значно полегшується контроль за вбиванням цвяхів на певну глибину, по-друге,забезпечує більш якісний захист від вітру.

Антиураганний замок забезпечить надійний захист фасаду Вашого будинку при несприятливих погодних умовах і прибере «шелестіння» та інші неприємні звуки під час бурі та сильних вітрів. Аналогічний замок встановлений і на софітах! Зазвичай ширина окремих елементів панелей складає 4 або 5 дюймів. Правильно вибрана ширина сайдинга (між 4 та 5 дюймами) служить так званою «золотою серединою», що забезпечує легкий монтаж та гарантує привабливий зовнішній вигляд.

Замість всіма використовуваного J-профілю та фінішної планки на стику стін і стелі молдинг Docke застосовує один молдинг - «два в одному».Тому в кінцевому результаті стик оформлений краще, а роботи затрачено - менше.

На цьому компанія не припинила нові розробки. Замість «карнизної дошки - F-профіль» запропонована комплексна J-фаска. І тепер вже порив вітру ніяк не зможе відірвати карнизну дошку.

Йдемо далі... Ширина запропонованого відливу DOCKE - 100 мм, тому він може виступати за межі цоколя, дверей та вікон.

Ширина лиштви для прорізів дверей та вікон дорівнює відповідному розміру зовнішніх кутів і планки біля вікна. Все підігнано і не потребує коректування розмірів.

Забарвлення сайдингу Дьоке. Кольорова гама вінілового сайтингу Docke.

Існує декілька стандартів кодування кольорів та відтінків. Найбільш популярний з них німецький стандарт RAL, який має тисячі відтінків кожного кольору. Саме він широко застосовується в будівництві. У рамках цього стандарту кожен відтінок будь-якого кольору сайдинга має свій цифровий індекс. У більшості випадків виробники забарвлюють сайдинг в спокійні пастельні тони. Це пов'язано як з технологічними, так і з експлуатаційними обмеженнями (облицювання яскравими або темними кольорами сильніше нагрівається на сонці, що в свою чергу зменшує його довговічність). Сайдинг Docke пропонує своїм споживачам 12 найбільш популярних пстельних колірних рішень, і додатковий колір для софітів («шоколад»).

забарвлення сайдинга

Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання
Замовити дзвінок Запишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.
Вкажіть ім'я
Вкажіть номер телефону
Наш менеджер незабаром з Вам зв'яжеться.