Наші партнери

Сайдинг

Ми в соц.мережах

канадський сайдинг mittenКомпанія Mitten Inc. була заснована в 1959 році Даггом Міттеном, який являється президентом і до сьогодні. Mitten Inc. виробляє канадський вініловий сайдинг для дому вже більше 45 років і досі зберігає лідируючі позиції на ринку у цій сфері виробництва. Компанія Mitten Inc. проробила великий та продуктивний шлях від дрібниз замовлень з невеликого екструдера в підвалі будівлі до широкої мережі торгових центрів з високотехнічними виробничими потужностями найвищого рівня по всьому світу.

Сайдинг Mitten відповідає найжорсткішим світовим стандартам якості і бездоганно витримує вплив погодних примх на всій території України. Висока якість продукції Mitten - це сукупність елементів, що вдосконалювалися протягом усього часу існування компанії.

Вініловий сайдинг Mitten з Канади стійкий до атмосферних і фізичних дій: не тріскається, не обсипається, не вигорає на сонці, не гниє, не піддається корозії, чинить опір удару. Крім захисної та декоративної функції, вініловий сайдинг дозволяє приховати теплоізолюючий матеріал, що розміщується із зовнішнього боку будови. Це сприяє збереженню тепла і економії енергії. Панелі сайдинга сконструйовані для швидкої і простої облицювання, вони мають спеціальні отвори для цвяхів і надійну систему засувок. Робота з цим матеріалом не вимагає високої виконавчої кваліфікації. Ціни на сайдинг звісно, конкурентні, багата різнокольорова гама, найвища якість та надійність - всі ці властивості сайдингу Mitten Inc. суттєво допомагають продукту вирізнитися серед інших виробників. Сайдинг Міттен заслужено став еталоном якості і орієнтиром для інших виробників.

В 1961 році Дагг Міттен отримав перший патент на виробничий процес коеструзіі. З того часу знаковою рисою Mitten Inc. стало постійне застосовування найсучаснішої техніки та методики на виробництві. Щорічно компанія виділяє велику частину своїх доходів на науково-технічні розробки та впровадження. Ось чому всі вироби Mitten Inc. виробляються із сировини найвищої якості, а готова продукція постійно піддається тестам та суворим випробуванням, які за своїми параметрами перевершують прийняті стандарти на ударостійкість і термостійкість.

Весь сайдинг Mitten має довічну гарантію. Вона гарантує клієнтам відсутність здуття, розшаровування, облітання та інших дефектів матеріалу. Компанія повністю впевнена в своїй продукції та надає можливість передавати дану гарантію новому власникові. Така система наочно показує всю надійність, якість та працю компанії Mitten Inc. Без сумніву, достатньо важливим є те, щоб монтаж вінілового сайдингу виконували професіонали, оскільки тільки правильне і якісне виконання робіт призведе до надійної експлуатації матеріалу

Процес коеструзії припускає, що сайдинг складається з двох шарів різних компаундів (розплавленої вінілової маси), які містять різні за складом стабілізатори та присадки. Зовнішній шар включає в себе спеціальні добавки, які відповідають за стійкість кольору, за стійкість матеріалу до впливу з навколишнім середовищем, а внутрішній - визначає конструкційні властивості матеріалу, в тому числі жорсткість, стійкість до перепаду температур та деформації.

Девіз компанії такий: "Your satisfaction is our reputation!" . Це пояснює надійність компанії Mitten Inc., яка, в основному базується на тому, що кожен клієнт, який вибрав продукцію Mitten Inc. обов'язково залишиться задоволеним.

Сайдинг Mitten - це високоякісний інноваційний продукт, який відповідає всім найвищим вимогам споживачів. Вибираючи сайдинг Mitten, Ви, неодмінно, підтверджуєте для себе гасло компанії Mitten Inc. Це разова інвестиція на все життя!

Канадський сайдинг Oregon Pride (від Mitten)

Сайдинг Oregon PrideСайдинг Oregon Pride - зручний, стійкий, гнучкий варіант для оздоблення. Це найпопулярніша серія панелей Mitten. Цей сайдинг об'єднує в собі всі переваги продукції Mitten, залишаючись при цьому одним з найдемократичніших за ціною матеріалом для облицювання фасаду нового будинку і для реновації старої будівлі. Товщина виробів становить 1,02 мм, текстура імітує натуральне дерево. Сайдинг серії Oregon Pride комплектується повним набором профілів і аксесуарів в колірній гамі серії.

Сайдинг Oregon Pride вже давно довів своє чудову якість на практиці. На сьогоднішній день ця серія має найширшу лінійку добірних елементів і профілів, виконаних в кольоровій гамі, яка налічує - 14 елегантних пастельних відтінків. Конструктивна міцність та захист від сильних поривів вітру схиляють на користь вибору саме цих панелей.

Вініловий сайдинг серії Oregon Pride виробляється з найкращої сировини, що дозволяє компанії Міттен надавати клієнтам довічну гарантію на дану серію.

Сайдинг Oregon Pride кольори

Канадський сайдинг "Тайга" (від Mitten)

Сайдинг ТайгаСайдинг «Тайга» має трьохколірну гаму, текстуру «під кедр» і матову структуру панелей. Товщина панелей становить 1,02мм. Міцність обшивки така, що вентильований фасад витримає ураган зі швидкістю вітру до 258 км / г. Сайдинг Тайга - найдешевший в лінійці канадського сайдинга Mitten і отримав назву економ-класу. Його вартість нижча, ніж у найпопулярнішої марки сайдинга Mitten - Oregon Pride. Відмінність полягає в меншій глибині забарвлення і в зниженій вартості за рахунок економії дорогих стабілізаторів кольору і барвників

 

Сайдинг Тайга кольори

Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання
Замовити дзвінок Запишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.
Вкажіть ім'я
Вкажіть номер телефону
Наш менеджер незабаром з Вам зв'яжеться.