Наші партнери

Ми в соц.мережах

Сайдинг Рівне

Сайдинг у Рівному - є одним з найбільш поширених матеріалів для облицювання стін і фасадів будівель. Це не токсичний матеріал, і навіть після кількох десятків років зберігає свої декоративні властивості. На сьогоднішній день сайдинг, мабуть, найекономічніша технологія для обробки нових та реконструкції старих будівель.

Сьогодні Ви можете легко купити сайдинг у Рівному

Компанія «Лука» пропонує своїм потенційним замовникам купити сайдинг у Рівному від провідних світових виробників і за розумною вартістю. На нашому сайті представлено сайдинг Рівне популярних зарубіжних брендів, таких як канадський сайдинг Mitten, вініловий сайдинг- RoyalEuropa, FaSiding, Döcke, Boryszew.

Ми лідери з продажу сайдингу у Рівному

Ціна сайдингу у Рівному досить прийнятна. Численні позитивні якості цього матеріалу, а також його доступність забезпечують постійно зростаючий попит на нього.

Замовити сайдинг Ви можете по телефону, вибравши перед цим на сайті все необхідне. Якщо виникнуть питання, то Ви можете зв'язатися з одним із нашим менеджерів, і отримати професійну консультацію щодо вибору того чи іншого матеріалу, а також отримати інформацію про його параметри, монтаж і доставку. Продаж сайдингу здійснюється через дилерську мережу в межах м.Рівне та Рівненської області.

Ми ретельно стежимо за всіма новими тенденціями в світі фасадних матеріалів і пропонуємо своїм клієнтам високоякісну продукцію тільки від тих виробників, які багаторічним досвідом зарекомендували себе на світовому ринку.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання
Замовити дзвінок Запишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.
Вкажіть ім'я
Вкажіть номер телефону
Наш менеджер незабаром з Вам зв'яжеться.