Наші партнери

Сайдинг

Ми в соц.мережах

Сайдинг, відноситься до класу навісних вентильованих фасадних систем . Сайдинг - це технологія обшивки фасаду будівлі. В англомовних країнах слово сайдинг (siding) визначає саме процес облицювання фасаду панелями чи просто фасадні роботи. Сайдинг почав застосовуватись для фасадних робіт більш як 50 років тому в США і Канаді. Масове розповсюдження на Північноамериканському континенті сайдингу розпочалось з 60-х років минулого сторіччя , коли для виробництва сайдингу з ПВХ почали використовуватись двохшнекові екструзійні (коекструзія) лінії. Саме в кінці 60-х років сайдинг набрав всі найкращі свої властивості, які зробили дану технологію самою розповсюдженою технологією облицювання фасадів будівель, в особливості малоповерхових та заміських будинків.

Від чого залежить ціна сайдингу

Ціна сайдингу залежить від багатьох чинників, таких як: країна походження сировини, країна виробника, кількість і якість ультрафіолетових стабілізаторів, які використовуються при виробництві сайдингу. Також на ціну сайдингу впливає вибір виробником палітри кольорів та форми самого виробу. Дещо менший вплив на формування ціни має вид пакування. Дешевше пакувати сайдинг у поліетиленову плівку, при цьому потрібно уважно слідувати інструкції по його зберіганню. У картонних коробках все дещо простіше, але вартість картону впливає на вартість самого сайдингу.

Загальні поняття про застосування

Панельне провітрюване фасадне облицювання на основі ПВХ використовується для облицювання споруд без утеплення або в комбінації з відповідними ізоляційними матеріалами для додаткового утеплення бічних стін споруд, так звана система утеплення TERMO SIDING.

Виробник рекомендує здійснювати монтаж сайдингу після навчання фахівців. Але якщо Ви вирішите виконувати монтаж самостійно, уважно прочитайте інструкцію і суворо дотримуйтеся приведених рекомендацій.

Перед початком монтажу пам’ятайте:
  • матеріал при зміні температури змінює свої лінійні розміри,
  • облицювання повинне бути закріплене так, щоб вода стікала по поверхні і не потрапляла під облицювання.

Вініловий сайдинг royal europa Сайдинг польського виробника Royal Siding це новітній метод облицювання фасаду і додатковий шар в комплекті утеплення зовнішніх стін. ПВХ-панелі Ройал мають естетичний вигляд, їх монтаж простий і займає небагато часу, практичний в експлуатації та легко чиститься. Вініловий сайдинг Ройал можнта монтувати в будь-яку погоду та в будь-яку пору року.

Виробничий процес Royal Siding це сучасні косп'ютеризовані технологіх, які постійно контролюють якість і міцність щойно виготовлених ПВХ-панелів.  Усі характеристики сайдингу Ройал ретельно перевіряються і тестуються, а також проходять ретельні дослідження в заводських лабораторіях, де постійно перевіряють властивості сайдингу, так як: ударна в'язкість, коефіцієнт усадки, однотонність кольору, блиск, гнучкість в низьких температурах і товщина зовнішнього шару CAP. В результаті ми отримуємо високоякісний продукт, що підтверджуємо гарантією на 50 років. 

канадський сайдинг mittenКомпанія Mitten Inc. була заснована в 1959 році Даггом Міттеном, який являється президентом і до сьогодні. Mitten Inc. виробляє канадський вініловий сайдинг для дому вже більше 45 років і досі зберігає лідируючі позиції на ринку у цій сфері виробництва. Компанія Mitten Inc. проробила великий та продуктивний шлях від дрібниз замовлень з невеликого екструдера в підвалі будівлі до широкої мережі торгових центрів з високотехнічними виробничими потужностями найвищого рівня по всьому світу.

Сайдинг Mitten відповідає найжорсткішим світовим стандартам якості і бездоганно витримує вплив погодних примх на всій території України. Висока якість продукції Mitten - це сукупність елементів, що вдосконалювалися протягом усього часу існування компанії.

вініловий сайдинг fasidingСайдинг ТМ FaSiding (ФаСайдінг) (товщиною 1,2 мм) - це відформовані пвх-панелі з полівінілхлориду, шо нагадують дощату обшивку.

Сайдинг ФаСайдинг виготовляється з смоли ПВХ високої якості та перевірених закордонних аддитивів методом коекструзії на сучасному обладнання світових лідерів екструзійної промисловості. Коекструдована панель складена з двох шарів, зовнішнього і внутрішнього, вони ж, в свою чергу, виготовляються по спеціальній рецептурі. При цьому зовнішній (лицьовий) шар має властивість до підвищеого захисту стійкості кольору, а внутрішній - витривалість до морозу та ударів.

При виготовленні матеріалу, який використовуєтсья в панелях ТМ FaSiding (ФаСайдінг), додають титановий оксид, модифікатори високої якості, а також пігменти. Завдяки таким рецептурам та технологіям системи стійкі до випромінювання ультрафіолету, перепаду температур, а також не піддаються хімічному впливу.

вініловий сайдинг dockeВиробнича компанія «D.O.C.K.E. Systemlosungen Gmbh» підібрала дуже вдалу назву для свого продукту. DOCKE в перекладі з німецької означає «ковдра, настил». Вініловий сайдинг «Docke» відповідає найжорсткішим світовим стандартам якості. Він виробляється компанією «Дьоке Екстружн» (Росія) за ліцензією і під контролем німецької компанії «D.O.C.K.E.» на найкращому німецькому обладнанні, з кращих компонентів, використовуючи найсучасніші технології екструдування. Завдяки своїй бездоганній якості, а також яскравій та неординарній рекламі, сайдинг Docke, не тільки завоював широку популярність, а й впевнено зайняв місце одного з лідерів на ринку сайдинга. Компанія прагне випускати затребувану продукцію. У зв'язку з цим постійно опрацьовуються статистичні дані та проводяться маркетингові дослідження.

У порівнянні з іншими матеріалами, вініловий сайдинг Docke володіє наступними перевагами:

  1. Сайдинг «Docke» виробляється з ПВХ методом коекструзії, який є найбільш сучасною і ефективною технологією виготовлення пластикових облицювальних панелей;
  2. Вініловий сайдинг Деке завжди має матову поверхню панелей. Фахівці в галузі будівництва рекомендують вибирати вініловий сайдинг з матовою поверхнею, оскільки блискуча глянсова поверхня більше схильна до негативного впливу сонячних променів і протипоказана для такого матеріалу як вініловий сайдинг. Також матова поверхня краще сприймається на вигляд, не має «дешевого» блиску на сонці.
  3. Наявність антиураганного замку надає сайдингу додаткову жорсткість і стійкість, що дозволяє протистояти навіть дуже сильним поривам вітру. А спеціальний подвійний загин замку, яким оснащений сайдинг Docke, є додатковим ребром жорсткості та істотно збільшує механічну міцність сайдингу. Крім того, антиураганний замок значно полегшує монтаж і виключає «шелестіння» фасаду при сильному вітру.
  4. Товщина панелей незмінна по всьому поперечному зрізу сайдинга.

вініловий сайдинг боришевВ 1911 році бере свій початок польська компанія «Boryszew SA». В повоєнний період фірма виробляла охолоджуючі рідини, а в 1998 році утворилася «Boryszew SA» (Боришев Спілка Акційна).

Сайдинг Boryszew завжди привертав увагу цікавими текстурами, великою гамою кольорів, та нестандартним виконанням. ПВХ-панелі Боришев завжди гармоніюють з покрівельними та іншими будматеріалами. 

ПВХ-панелі Боришев чудово витримують перепади температури та не містять у своєму складі шкідливих важких металів,  відмінно переносять температурні коливання, зберігають свої початкові розміри, колір панелі зберігає свої властивості протягом десятка років, не тьмяніє і не вигорає.

Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання
Замовити дзвінок Запишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.
Вкажіть ім'я
Вкажіть номер телефону
Наш менеджер незабаром з Вам зв'яжеться.