Наші партнери

Сходи на горище

bukwood logo

fakro

fakro

Ми в соц.мережах

fakroСходи на горище FAKRO забезпечують легке та безпечне піднімання на нежитлове горище без необхідності монтажу дорогих і габаритних стаціонарних сходів. Відповідають всім технічним вимогам та вимогам безпеки, зручні у користуванні. Сходи під час складання та розкладання драбини не вимагають багато простору, а після складання "ховаються" в стелю, економлячи тим самим місце в приміщенні, в якому були встановлені.

Сходи на горище FAKRO

Система монтажу дозволяє легко встановити сходи за допомогою двох людей, відрегулювати довжину драбини до висоти приміщення. Сходи доставляються до клієнта в зібраному вигляді і не вимагають жодних попередніх підготувань. Сходи на горище FAKRO

Відповідна конструкція механізму відтягування кришки сходів, а в деяких моделях самої драбини, спрощує їхнє використання. Стержень, що поставляється в комплекті зі сходами, забезпечує зручне відкривання та закривання сходів.

 

 

 

СКЛАДНІ СЕГМЕНТНІ СХОДИ НА ГОРИЩЕ з дерев'яною драбиною

Сходи на горище LWSSmart - це складні сходи з 3- або 4- сегментною дерев'яною драбиною і бежевою термоізоляційною кришкою.3

Сходи на горище LWKKomfort - це складні сходи з 3- або 4-сегментною дерев'яною драбиною, додатково укомплектовані естетично оформленою термоізоляційною кришкою білого кольору, поручнем та наконечниками.

Сходи на горище LWK Komfort

Сходи на горище LTKThermo - це супертермоізоляційні сходи, призначені для будинків, в яких існує велика різниця температур між житловим приміщенням та нежитловим горищем. Укомплектовані естетично оформленою термоізоляційною кришкою товщиною 6,6 см білого кольору, поручнем та наконечниками. Мають IV найвищий клас щільності.Сходи на горище LTK Thermo

СКЛАДНІ СХОДИ НА ГОРИЩЕ з металевою драбиною

Сходи на горище LMK - це складні 3-сегментні сходи, в яких термоізоляційна кришка білого кольору та коробка виготовлені з соснової деревини, а драбина - з металу. Укомплектовані поручнем для більшого комфорту.

Сходи на горище LMK

Сходи на горище LMP найвищі сходи на українському ринку! Сходи нового покоління, які можна монтувати навіть в дуже високих приміщеннях, зберігаючи при цьому максимальний комфорт користування. Оснащені телескопічним поручнем, який спрощує складання та розкладання драбини. Діапазон висоти приміщення 300 - 366 см.

 

7

Сходи на горище LST - це ножичні сходи з білою термоізоляційною кришкою, деревяною коробкою, металевими декоративними планками та кутниками для швидкого монтажу. Ножична конструкція драбини дозволяє скласти її до малих розмірів, даючи тим самим можливість встановити сходи в невеликих отворах.

8

9

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання
Замовити дзвінок Запишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.
Вкажіть ім'я
Вкажіть номер телефону
Наш менеджер незабаром з Вам зв'яжеться.