Наші партнери

Покрівля

katepal

gerard

queen

Isola-logo-RGB

fibrodakh

ruuki

jacobi

Ми в соц.мережах

Бітумні покрівельні гонти КАТЕPAL пропонують господарям унікальні властивості.

бітумна покрівля КатепалБітумна черепиця Katepal являється одним з провідних виробників покрівлі та іншої продукції з бітуму. Фінська компанія КАТЕПАЛ була заснована ще у 1949р. і з того часу випускає широкий асортимент як покрівельних так і гідроізоляційних матеріалів. Гнучку черепицю Katepal продукує з 1969р. Бітумна черепиця Katepal поєднує в собі еластичність бітуму та міцність каменю, що в свою чергу створює ідеальний матеріал для вашої покрівлі. Сьогодні на ринку існує пять колекцій та дві геометричні форми (шестикутна і прямокутна) і двадцять три колірні варіанти, які допоможуть Вам втілити в реальність будь-які архітектурні ідеї для досягнення гармонії Вашого будинку з навколишнім середовищем. Завдяки прекрасній гнучкості матеріалу, вони досить легко монтуються на складній покрівлі і представлені практично будь-якою геометричною формою. Фірма Katepal використовує найсучасніші технології, а її багаторічний досвід роботи гарантує високу якість та стабільність виробленої продукції.

Будова гнучкої черепиці КатепалБітумна черепиця Katepal отримала свою назву завдяки модифікованому, еластомерному бітуму СБС. Він являється відмінним матеріалом для покрівельних гонтів і має низку переваг над іншими покрівельними матеріалами. Матеріал СБС володіє відмінною міцністю і стійкістю та зберігає свої еластичні властивості у будь-яку пору року. Матеріал СБС стійкий до хімічних та механічних впливів. Що в свою чергу призводить до економії матеріалу та не зобов'язує укладання матеріалу до певного сезону, а це в наш час чи не найважливіший чинник покрівельних гонтів. Отриманий досвід після багатох років укладки покрівлі показав, що термін служби еластомерного бітуму в два рази більший ніж в будь-якого іншого бітумного покриття.

Будуйте правильно - встановлюйте покриття тільки на належній основі.

katepalГнучка бітумна черепиця Katepal добре відома, не тільки в скандинавських країнах але й в інших країнах Європи, вже протягом десятиліть. Професійна бітумна продукція Katepal характеризується своєю унікальністю, зокрема унікальною системою самонаклеювання, що дозволяє створити повністю герметичне покриття з перекриттям швів, а також довго зберігає свої захисні властивості. Матеріал створюється з нульовим ступенем водопоглинання, тому черепиця не схильна до корозії та гниття. Завдяки унікальній структурі матеаріалу, а саме кольоровим кам'яним гранулам, що входять в склад верхнього шару черепиці, створюється захист від ультрафіолетових променів.

Всередині будівлі завжди є волога, яка прагне виходити назовні, в т.ч. через вентильований простір даху. У цьому просторі волога може конденсуватися на першій повітронепроникній холод­нії поверхні.

Якшо ця поверхня влаштована з че­репиці або металевого листа, волога може конденсуватися на їх нижній по­верхні і замерзати, а навесні танути і абсорбуватися в теплоізоляцію, а іно­ді і просочуватися в приміщення крізь конструкції. Якщо належна вентиляція відсутня, в результаті може виникнути ураження пліснявими грибками. Якшо покрівля покладена на міцній осно­ві з щільно укладених дошок, волога абсорбується деревиною і поступово випаровується. Бітумна черепиця Katepal повинна завжди укладатися на належній основі.

Покрівельний гонт і основа з дощок по­кращують термо- і звукоізоляцію і ро­блять покрівлю безпечною, довговіч­ної і красивою на вигляд. Покрівельні гонти легкі за вагою, гнучкі і зручні в роботі. Укладання самоклеючих покрі­вельних гонтів відбувається просто і без застосування спеціального інстру­менту. Всю роботу будівельник може легко зробити сам.

Бітумна черепиця Katepal представлена п'ятьма основними колекціями:

Бітумна черепиця Katepal колекція Rocky

Представляє собою прямокутну форму черепиці, завдяки їй покрівля нагадує гонтову покрівлю старовинних будівель. Бітумна черепиця Katepal Rocky має десять видів колірної гами, що дає можливість створити покриття для будинку будь-якої архітектури. Ціна покрівлі Катепал Rocky суттєво нижча, ніж ціна натуральної черепиці та деяких інших покрівельних матеріалів. Економія досягається завдяки невеликим розмірам покрівлі і відповідно при монтажі невеликій кількості відходів.

Бітумна черепиця Katepal колекція Katrilli

Представляє собою високоякісну черепицю з тривимірним ефектом, її унікальний вигляд створюється за допомогою об'ємних «тіней» у кожній «соті» на поверхні матеріалу. Цвітове оформлення витримане в максимальній злагодженості з природою, що дає можливість підібрати дахову покрівлю для будь-якого архітектурного проекту. Черепиця Катепал з колекції Katrilli володіє відмінною стійкістю до великих добових перепадів температури, витримує сильні вітрові навантаження.

Бітумна черепиця Katepal колекція Jazzy

Від інших металочерепиць її відрізняє оригінальний «мозаїчний» шестикутний візерунок, який за допомогою мінерального грануляту, що покриває верхній шар черепиці, створює на покрівлі оригінальний химерний переливаючий малюнок. Ефектна гра світла і тіні додає поверхні глибину і об'єм. Гранули Бітумної черепиці Katepal Jazzy виготовляють з натурального каменю,вони мають рівномірний окрас та надійно тримаються в шарі бітума, захищаючи його від зовнішніх пошкоджень. Зворотний бік черепиці має самоклеюче покриття, яке в свою чергу забезпечує її швидкий та зручний монтаж, а також забезпечує високу герметичність покрівлі.

Бітумна черепиця Katepal колекція Foxy

Представляє собою високоякісну черепицю у вигляді правильних плавних ромбовидних пелюстків з легким затемненням кожного гонту, що надає покриттю візуальний об’єм та красиву ілюзію морських хвиль. Дана серія чудово підходить для великих, та маленьких покрівельних конструкцій. М'яка бітумна черепиця Katepal Foxy стійка до будь-яких атмосферних впливів та навантажень. Вона в змозі витримати досить широкий діапазон температур - від -50 до +110 градусів.

Черепиця Фоксі має ідеальне співвідношення ціни та якості та досить демократичні ціни, оскільки технологія встановлення такої покрівлі не є складною та не потребує значних зусиль. Монтаж черепиці не вимагає особливих знань та обладнання. Крім того виконати його Ви можете самостійно, використовуючи ті інструменти, які знаходяться у вашому господарстві.

Бітумна черепиця Katepal колекція Classic KL

Представляє собою класичну колекцію черепиці, шестигранної форми з благородним відтінком однотонного забарвлення. Покриття Classic KL з двох сторін покривається бітумом високої якості та завдяки цьому надзвичайно стійке до водопоглинання, гниття та корозії. Верхній шар черепиці вкритий кольоровими дрібними кам'яними гранулами, які міцно вклеєні в основу бітуму, мають однакове кольорове покриття та захищають покрівлю від атмосферного впливу. Бітумна черепиця Katepal Classic KL - ідеальний бюджетний варіант, який за ціною доступний великому колу покупців. Монтаж черепиці KATEPAL KL здійснюється без особливих труднощів. Укладання покрівлі відбувається швидко та без ріжучого електроінструменту.

Бітумна черепиця Катепал колекції

Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання
Замовити дзвінок Запишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.
Вкажіть ім'я
Вкажіть номер телефону
Наш менеджер незабаром з Вам зв'яжеться.