Наші партнери

Дахові вікна

Дахові та мансардні вікна Факро

Дахові та мансардні вікна Рото

Дахові та мансардні вікна Велакс

Ми в соц.мережах

Компанія FAKRO заснована в 1991 році на стовідсотково польському капіталі. Протягом 27 років із невеликої сімейної компанія виросла в міжнародну корпорацію, яка в даний час займає місце віце-лідера на світовому ринку дахових вікон.

Компанія продовжує стрімко розвиватися, зміцнюючи свої позиції на ринку, її метою є досягнення найвищих якісних показників продукції, ще більш кращого сервісу та задоволення потреб найбільш вибагливих споживачів у різних куточках світу. Захист навколишнього середовища та здоров'я і безпека наших клієнтів є пріоритетними завданнями для нашої компанії.

На сьогодні FAKRO - це

 1. Лідер з продажу дахових вікон в Україні з часткою ринку близько 60%*, а також лідер в багатьох інших країнах і другий за величиною виробник дахових вікон на світовому ринку
 2. Одна з провідних компаній у світі, що займає близько 15%* світового ринку дахових вікон
 3. Більше ніж 3300 співробітників
 4. Більше 200 тис.м² власних виробничих площ і 12 виробничих компаній по цілому світу
 5. 16 іноземних представництв FAKRO по всьому світу (США, Великобританія, Франція, Іспанія, Німеччина, Китай, Австрія, Нідерланди, Голандія, Італія, Угорщина, Росія, Україна, Словаччина, Латвія, Чехія, Данія)
 6. Більше 30 тис.м² складських приміщень
 7. Широко розбудована дистрибуційна мережа у всіх країнах, в яких існує попит на дахові вікна
 8. Сучасний центр досліджень і проектування (окремий підрозділ висококласних конструкторів та інженерів)
 9. Автор багатьох інноваційних рішень і розробок, підтверджених численними патентами і незалежними дослідницькими інститутами

FAKRO випускає широкий асортимент продукції, яка є гарантом безпеки та комфортного проживання на піддашші, а саме:

Дерев'яні та пластикові дахові вікна різних конструкцій і способів відчинення: обертальні, відхильно – обертальні, карнизні, дахові вилази тощо.
Зовнішні та внутрішні аксесуари до дахових вікон: жалюзі, штори, зовнішні маркізи, ролокасети, системи автоматичного керування даховими вікнами та аксесуарами.
FAKRO є одним з провідних виробників сходів на горище, гідро - та пароізоляційних матеріалів.

Дахові та мансардні вікна RotoНезалежно від того, чи будуєте Ви новий будинок чи модернізіруєте мансарду, продукція Roto пропонує свободу і комфорт під дахом. Мансардні вікна Roto Дахові та мансардні вікна Roto Система мансардних вікон(дахових вікон) ROTO - це надійні конструкції найвищої якості та 75 років досвіду німецького лідера у віконній техніці. Безпека та зручність експлкатації, сучасний дизайн, стійкість до різних погодних умов, великих перепадів температур, а також до випадання конденсату - все це незмінні та перевірені багаторічним досвідом переваги мансардних вікон ROTO. Вирішальну роль у надійності та комфорті експлуатації дахового вікна протягом багатьох років грає клас використовуваних механізмів. Компанія ROTO являється світовим лідером у виробництві віконної та дверної фурнітури. Відкрийте для себе можливість по-новому оцінити життя під дахом - у просторі, наповненому світлом і теплом, разом з мансардними вікнами Roto.

 

Для того щоб не був обмежений технічно комфорт використання вікна та зручності обслуговування, компанія Roto створила новаторський механізм підняття стулки. Перенесена вісь повороту вище 3 / 4 довжини стулки, надає можливість легкого доступу до вікна та вільного огляду при відкритому вікні, без побоювання намокнути під дощем.

Дахові та мансардні вікна RotoВікно Roto Designo R8 з двома осями повороту стулки - сучасний дизайн і найкраща енергоефективність. Вікно Designo R8 займає особливе місце серед усіх мансардних вікон Roto. Дана модель вікна відрізняється найвищою функціональністю і чудовою енергоефективністю завдяки подвійній системі відкривання, обслуговується за допомогою однієї багатофункціональної ручки. Положення дахового вікна Roto з піднятою віссю повороту на 3/4 забезпечує оптимальні умови для провітрювання приміщення та миття зовнішнього скла. Зменшена висота монтажу, сучасний дизайн і колір зовнішніх накладок (антрацит металік) забезпечують ідеальне з'єднання вікна з покрівельним покриттям. Застосування у мансардному вікні спеціально сконструйованої віконної фурнітури дозволяє безпечно блокувати стулки в 4х точках, підсилюючи захист внаслідок проникнення.

Міжнародна компанія VELUX являється світовим лідером з виробництва дахових та мансардних вікон + аксесуарів. Вона існує вже більше 60-ти років та має власні представництва у більш ніж 40-ка країнах світу. Загалом мансардні вікна VELUX продаються в понад 70 країнах. Асортимент компанії є надзвичайно широким та налічує понад 20 віконних моделей, а також усі можливі аксесуари для надійного та бездоганного вставновлення, декору та захисту від спеки.

Отриманий досвід і власні інноваційні розробки, дають змогу постійно удосконалювати конструкцію мансардного вікна для його унікального функціонування та безперечної якості , поєднуючи з доступними та привабливими цінами.

Сьогодні компанія VELUX це дещо більше, ніж виробник мансардних вікон та аксесуарів. В асортименті компанії присутні вікна для пласких дахів, світлові тунелі, продукція на сонячних батареях та продукти для надійного і теплого встановлення вікна.

Переваги мансардних вікон VELUX є:

 • міцний і теплий віконний профіль, виконаний з клеєної деревини, покритої лаком на водній основі
 • рама вологостійкого мансардного вікна виконана з термічно обробленої деревини в безшовній поліуретановій капсулі легко миється і не вимагає догляду
 • ThermoTechnology унікальна система термоізоляції забезпечує екстра захист та високу енергоефективність
 • сучасний, доступний двокамерний склопакет для ще кращої енергоефективності
 • готові витримати будь-які погодні умови цілий рік
 • вікна з дистанційним керуванням з живленням від електромережі або від сонячного елементу для ще більшого комфорту
 • мансардні вікна готові до швидкого та легкого встановлення штор завдяки унікальній системі PicksClick
 • легке обертання мансардного вікна по центральній осі на 180 для догляду за вікном зсередини
 • зручна, сучасна ручка з вбудованим вентиляційним клапаном для провітрювання
 • легкий у використанні вентиляційний клапан зі змінним фільтром, що обслуговується, для захисту від пилу та комах

Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання
Замовити дзвінок Запишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.
Вкажіть ім'я
Вкажіть номер телефону
Наш менеджер незабаром з Вам зв'яжеться.