Ми в соц.мережах

Дах перетворює чотири стіни в будинок, і важливим завданням є забезпечення його довговічністю, а також надання йому сучасного зовнішнього вигляду.

Зробити завершеним вигляд верхньої частини будь-якого будинку допоможуть софіти - спеціальні ПВХ панелі, які застосовуються для обшивки нижніх горизонтальних поверхонь покрівлі.

Софіт захищає карнизи і фронтонні звіси від будь-яких проявів негоди, не вимагає особливого догляду та володіє великим терміном служби. Софіт не допускає проникнення пернатих, комах, атмосферних опадів та листя під покрівлю, а також забезпечує правильну роботу підпокрівельної вентиляції. Софіт використовується у приватних та промислових будівництвах.

Софітні панелі дозволять надовго забути про ремонт даху і прикрасять будову, приховавши кріплення і повітровідводи.

Стельовий сайдинг є незамінним матеріалом як при будівництві нового будинку, так і при оновленні або ремонті вже діючих будов. Властива легкість монтажу ПВХ панелей і цілий ряд позитивних властивостей роблять софіти одними з найякісніших оздоблювальних матеріалів.

Стельовий сайдинг на сьогоднішній день все частіше витісняє вагонку. Софіт набагато надійніший за вогонку, і завдяки особливій конструкції замку та умов монтажу прослужить значно довше ніж вагонка.

На користь застосування софітних панелей говорить також їхня доступна ціна і декоративні якості, що дозволяють задовольнити найвимогливіших замовників. ПВХ панелі здатні стати прикрасою і підкреслити індивідуальний стиль будинку за умови якісного проведення робіт по установці нижньої підшивки даху. Тому, звертаючи увагу на всі ці переваги стельового сайдингу, виробники і будівельники при виборі між вагонкою та софітом, рекомендують використовувати софіт.

софіт  софіт

софіт

Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання

 

Виникли запитання?

Зателефонуйте нам

 

+38 (0342) 50-04-54

+38 (050) 434-93-60

+38 (096) 959-06-16

CLOSE