Сайдинг

Ми в соц.мережах

Сайдинг, відноситься до класу навісних вентильованих фасадних систем . Сайдинг - це технологія обшивки фасаду будівлі. В англомовних країнах слово сайдинг (siding) визначає саме процес облицювання фасаду панелями чи просто фасадні роботи. Сайдинг почав застосовуватись для фасадних робіт більш як 50 років тому в США і Канаді. Масове розповсюдження на Північноамериканському континенті сайдингу розпочалось з 60-х років минулого сторіччя , коли для виробництва сайдингу з ПВХ почали використовуватись двохшнекові екструзійні (коекструзія) лінії. Саме в кінці 60-х років сайдинг набрав всі найкращі свої властивості, які зробили дану технологію самою розповсюдженою технологією облицювання фасадів будівель, в особливості малоповерхових та заміських будинків.

Від чого залежить ціна сайдингу

Ціна сайдингу залежить від багатьох чинників, таких як: країна походження сировини, країна виробника, кількість і якість ультрафіолетових стабілізаторів, які використовуються при виробництві сайдингу. Також на ціну сайдингу впливає вибір виробником палітри кольорів та форми самого виробу. Дещо менший вплив на формування ціни має вид пакування. Дешевше пакувати сайдинг у поліетиленову плівку, при цьому потрібно уважно слідувати інструкції по його зберіганню. У картонних коробках все дещо простіше, але вартість картону впливає на вартість самого сайдингу.

Розміщення профілів та фасадів

Основні споживчі властивості сайдингу :

 1. Властивості сайдингуЗахист стін будинків від атмосферних впливів (дощ, сніг, град, вітер)
 2. Високі декоративні властивості (естетично, привабливо, архітектурно- гармонійно)
 3. Довготривалий термін використання, без зміни технічно-споживчих властивостей (гарантіявиробника до 50 років)
 4. Низька вартість базових матеріалів
 5. Невисока вартість, виконання монтажних робіт
 6. Не вимагає додаткового догляду при експлуатації, за виключенням періодичного промивання фасаду водою
 7. Простий у монтажі, не потребує додаткового обладнання

Основні технічні властивості сайдингу:

 1. Забезпечує вентиляцію фасаду
 2. Стійкий до дії ультрафіолетового випромінювання (стійкість до вигорання).
 3. Не вбирає вологу
 4. Не схильний до гниття
 5. Не боїться грибка, комах
 6. Має хорошу ударну стійкість, стійкий до подряпин
 7. Стійкий до перепадів температури (температурний діапазон -50 до +50 градусів по Цельсію)
 8. Пружний і еластичний
 9. Нетоксичний (екологічно чистий)
 10. Пожежобезпечний (не підтримує горіння)

!!! Всі вище перераховані властивості відносяться лише до якісного сайдингу.

Вініловий сайдинг – це навісні панелі, виготовлені з полівінілхлориду в вигляді смуг із замком-клямкою і перфорованою частиною для кріплення цвяхами. Профіль, або перелом сайдингу буває одинарним – «ялиночка» або подвійним – «корабельна дошка». Зовнішня поверхня сайдингу може бути як гладкою, так фактурною, наприклад фактура імітує природну деревину. Вініловий сайдинг буває горизонтальний або вертикальний, відповідно панелі монтуються горизонтально або вертикально. Панелі сайдингу можуть імітувати одну, дві або три дошки, відповідно сайдинг буває одинарний, подвійний, потрійний або цокольний.

Якісний сайдинг випускається в м'яких, природних тонах. Тому, якщо Вам пропонують сайдинг, виготовлений за технологією моноекструзії, яскравих, не природних відтінків, то можна з великою часткою вірогідності сказати, що даний сайдинг швидко вицвіте.

Вініловий сайдинг, як і всі інші види сайдингу, монтується на каркасну систему. Панелі вмонтовуються горизонтально. Нижня частина панелі замикається в замок з попередньою, верхня прибивається цвяхами крізь перфоровані отвори, а потім замикається з наступною панеллю і так далі При монтажі вінілового сайдингу потрібно обов'язково використовувати оцинковані або алюмінієві цвяхи (шурупи) і залишати відстань в 1 мм між капелюшком і панеллю. Це позбавить ваш фасад від слідів іржі і дозволить панелям рухатися при перепадах температури, що не дозволить їм вигинатися і псуватися.

Сайдинг

Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання

 

Виникли запитання?

Зателефонуйте нам

 

+38 (0342) 50-04-54

+38 (050) 685-62-22

+38 (068) 878-69-69

CLOSE