Дахові вікна

Дахові та мансардні вікна Рото

Дахові та мансардні вікна Факро

Дахові та мансардні вікна Велакс

Ми в соц.мережах

Дахові вікна FakroФірма ФАКРО – це приватна сімейна компанія, заснована у 1991 році, співвласниками якої є громадяни різних країн. На протязі декількох років з маленького бізнесу FAKRO перетворилася на міжнародну корпорацію.

Компанія продовжує стрімко розвиватися, зміцнюючи свої позиції на ринку, її метою є досягнення найвищих якісних показників продукції, ще більш кращого сервісу та задоволення потреб найбільш вибагливих споживачів у різних куточках світу. Захист навколишнього середовища і здоров'я та безпека наших клієнтів є приорітними завданнями для нашої компанії.

На даний час фірма ФАКРО - це

 • Лідер з продажу дахових вікон в Україні з часткою ринку близько 60%*, а також лідер в багатьох інших країнах і другий за величиною виробник дахових та мансардних вікон на світовому ринку.
 • Одна з провідних компаній у світі, що займає близько 15%* світового ринку дахових та мансардних вікон
 • Більше ніж 3300 співробітників
 • Більше 200 тис.м² власних виробничих площ і 12 фабрик по всьому світу
 • 16 іноземних представництв Факро по всьому світу (США, Великобританія, Франція, Іспанія, Німеччина, Китай, Австрія, Нідерланди, Голандія, Італія, Угорщина, Росія, Україна, Словаччина, Латвія, Чехія, Данія)
 • Більше 30 тис.м² складських приміщень
 • Широко розбудована дистрибуційна мережа у всіх країнах, в яких існує попит на дахові вікна
 • Сучасний центр досліджень і проектування (окремий підрозділ висококласних конструкторів та інженерів)
 • Автор багатьох інноваційних рішень і розробок, підтверджених численними патентами і незалежними дослідницькими інститутами

Факро випускає широкий асортимент продукції, яка є гарантом безпеки та комфортного проживання на піддашші, а саме:

Дерев'яні та пластикові дахові вікна різних конструкцій і способів відчинення: обертальні, відхильно – обертальні, карнизні, розстібні, вікна-люки та дахові вилази.

Зовнішні і внутрішні аксесуари до дахових вікон: жалюзі, штори, зовнішні маркізи, ролокасети внутрішні та зовнішні, системи автоматичного керування даховими вікнами та аксесуарами.

FAKRO є одним з провідних виробників горищних сходів, гідро - та пароізоляційних матеріалів.

*Виробники дахових вікон не публікують докладних кількісних результатів продажу. Викладені дані є відносними даними (співвідношення до загальної кількості проданих вікон.

Дахові вікна Факро

Можливість підбору відповідного дахового вікна Факро до кожного типу приміщення стало можливим і доступним завдяки високій якості виконання, легкості та безпечності у використанні, новаторським рішенням. Дахові вікна виготовляються з найкращої соснової сировини, що гарантує тривалість, функціональність, безпеку та високі термоізоляційні параметри.

Під час будівництва нових об'єктів встановлення дахових вікон є невід'ємним елементом, що відкриває цікаві можливості в сучасній архітектурі та дизайні інтер'єру. Якщо використовувати дахові вікна при реконструкції горищ, їх можна легко змінити у функціональні та цікаві по-різному стилізовані інтер'єри. Найвибагливіші побажання клієнтів, нетипове і витончене бачення кінцевого продукту будуть втілені в реальність спочатку у вигляді комп'ютерної графіки наших винахідливих проектантів, з допомогою якої приймаються кінцеві рішення і мрії стають реальністю.

Відхильно-обертальні вікна FEP L3 Панорамні

Вікна відхильно-обертальні FEP L3 ПанорамніХарактнристика відхильно-обертального вікна FEP L3 Панорамне

 • Виготовляються з клеєної шарами і просоченої антисептиком у вакуумній камері соснової деревини вищого гатунку без сучків. Для додання більшої міцності деревина тричі покривається екологічно чистим поліакриловим лаком.
 • Розміщення ручки у нижній частині віконної стулки дозволяє його відхиляти. Верхня ручка призначена для обертання рами на 180º, що значно полегшує миття зовнішнього скла.
 • Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 55º за допомогою ущільнюючого коміра.
 • Вікно доповнюється широкою гамою аксесуарів, які ідентичні аксесуарам до обертальних вікон, за винятком зовнішньої маркізи та зовнішньої ролокасети, які мають іншу конструкцію.

Опис вікна відхильно-обертального FEP L3 Панорамне

Вікно панорамне FEP L3 (попередня назва FEL) – це тип відхильно –обертального дахового вікна, яке має подвійну систему відчинення:

 • Відхилення рами на10º, а після розблокування фіксатора аж на 68º.
 • Система обертання рами на 180º дозволяє зручно помити зовнішнє скло.

Великий кут нахилу рами дає вільний доступ до вікна, а також можливість бачити все навколо через відчинене вікно. Завдяки великим розмірам вікна та можливості відхилення рами на 68º можна безперешкодно використовувати його як технологічний або евакуаційний вихід з небезпечного приміщення або для проведення покрівельних робіт.

Обертальні вікна FTS U2, FTS-V U2, FTP-V U3

 • Монтуються в дах з кутом нахилу від 15 до 90 °.
 • Можливість електроуправління
 • Вікна доповнюються широкою гамою аксесуарів

обертальні вікна FTS U2Характеристика обертальних вікон FTS U2, FTS-V U2, FTP-V U3

 • Виготовлені із високоякісної соснової деревини без сучків, яка просочена антисептиком у вакуумній камері і покрита 3 шарами акрилового лаку,
 • Зручна ручка, яка розташована в нижній частині віконної стулки, дозволяє легко відкривати-закривати дахове вікно і фіксувати його в двох положеннях провітрювання,
 • Монтується в дах з кутом нахилу від 15º до 90º,
 • Вікно доповнюється широкою гамою аксесуарів і додатковими пристосуваннями.

Опис обертальних вікон  FTS U2, FTS-V U2, FTP-V U3

Обертальне вікно FT – дуже проста і надійна, а також найпопулярніша конструкція дахових вікон. Конструкція завісів, розміщених на центральній горизонтальній осі вікна, дозволяє залишити вікно привідкритим, а також обернути раму навколо своєї осі на 180º і зафіксувати за допомогою фіксатора, що значно полегшує миття зовнішнього скла. Зручна ручка, яка знаходиться в нижній частині вікна дозволяє щільно зачинити вікно або розмістити раму у двох позиціях, залишивши щілину між нею і віконною коробкою для доступу свіжого повітря у приміщення.

Зважаючи на те, що вентиляційна щілина розміщена в верхній частині коробки, вікно для даху FAKRO, в порівнянні з іншими вікнами подібного розміру, має приблизно 6% більшу корисну площу скління, що дає можливість краще освітити приміщення.

В стандартній пропозиції ФАКРО - п'ять типів вікон FTS U2, FTS–V U2, FTP–V U3, FTU–V U3, FTP –V L3, які різняться технічними параметрами.

Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання

 

Виникли запитання?

Зателефонуйте нам

 

+38 (0342) 50-04-54

+38 (050) 434-93-60

+38 (096) 959-06-16

CLOSE