Дахові вікна

Дахові та мансардні вікна Рото

Дахові та мансардні вікна Факро

Дахові та мансардні вікна Велакс

Ми в соц.мережах

Дахові та мансардні вікна RotoНезалежно від того, чи будуєте Ви новий будинок чи модернізіруєте мансарду, продукція Roto пропонує свободу і комфорт під дахом. Мансардні вікна Roto Дахові та мансардні вікна Roto Система мансардних вікон(дахових вікон) ROTO - це надійні конструкції найвищої якості та 75 років досвіду німецького лідера у віконній техніці. Безпека та зручність експлкатації, сучасний дизайн, стійкість до різних погодних умов, великих перепадів температур, а також до випадання конденсату - все це незмінні та перевірені багаторічним досвідом переваги мансардних вікон ROTO. Вирішальну роль у надійності та комфорті експлуатації дахового вікна протягом багатьох років грає клас використовуваних механізмів. Компанія ROTO являється світовим лідером у виробництві віконної та дверної фурнітури. Відкрийте для себе можливість по-новому оцінити життя під дахом - у просторі, наповненому світлом і теплом, разом з мансардними вікнами Roto.

Для того щоб не був обмежений технічно комфорт використання вікна та зручності обслуговування, компанія Roto створила новаторський механізм підняття стулки. Перенесена вісь повороту вище 3 / 4 довжини стулки, надає можливість легкого доступу до вікна та вільного огляду при відкритому вікні, без побоювання намокнути під дощем.

Дахові та мансардні вікна RotoВікно Roto Designo R8 з двома осями повороту стулки - сучасний дизайн і найкраща енергоефективність. Вікно Designo R8 займає особливе місце серед усіх мансардних вікон Roto. Дана модель вікна відрізняється найвищою функціональністю і чудовою енергоефективністю завдяки подвійній системі відкривання, обслуговується за допомогою однієї багатофункціональної ручки. Положення дахового вікна Roto з піднятою віссю повороту на 3/4 забезпечує оптимальні умови для провітрювання приміщення та миття зовнішнього скла. Зменшена висота монтажу, сучасний дизайн і колір зовнішніх накладок (антрацит металік) забезпечують ідеальне з'єднання вікна з покрівельним покриттям. Застосування у мансардному вікні спеціально сконструйованої віконної фурнітури дозволяє безпечно блокувати стулки в 4х точках, підсилюючи захист внаслідок проникнення.

Дахові вікна FakroФірма ФАКРО – це приватна сімейна компанія, заснована у 1991 році, співвласниками якої є громадяни різних країн. На протязі декількох років з маленького бізнесу FAKRO перетворилася на міжнародну корпорацію.

Компанія продовжує стрімко розвиватися, зміцнюючи свої позиції на ринку, її метою є досягнення найвищих якісних показників продукції, ще більш кращого сервісу та задоволення потреб найбільш вибагливих споживачів у різних куточках світу. Захист навколишнього середовища і здоров'я та безпека наших клієнтів є приорітними завданнями для нашої компанії.

На даний час фірма ФАКРО - це

  • Лідер з продажу дахових вікон в Україні з часткою ринку близько 60%*, а також лідер в багатьох інших країнах і другий за величиною виробник дахових та мансардних вікон на світовому ринку.
  • Одна з провідних компаній у світі, що займає близько 15%* світового ринку дахових та мансардних вікон
  • Більше ніж 3300 співробітників
  • Більше 200 тис.м² власних виробничих площ і 12 фабрик по всьому світу
  • 16 іноземних представництв Факро по всьому світу (США, Великобританія, Франція, Іспанія, Німеччина, Китай, Австрія, Нідерланди, Голандія, Італія, Угорщина, Росія, Україна, Словаччина, Латвія, Чехія, Данія)
  • Більше 30 тис.м² складських приміщень
  • Широко розбудована дистрибуційна мережа у всіх країнах, в яких існує попит на дахові вікна
  • Сучасний центр досліджень і проектування (окремий підрозділ висококласних конструкторів та інженерів)
  • Автор багатьох інноваційних рішень і розробок, підтверджених численними патентами і незалежними дослідницькими інститутами

дахові та мансардні вікна VeluxМіжнародна компанія Velux являється світовим лідером з виробництва дахових та мансардних вікон + аксесуарів. Вона існує вже більше 60-ти років та має власні представництва у більш ніж 40-ка країнах світу. Загалом мансардні вікна VELUX продаються в понад 70 країнах. Фірма Velux також є лідером на українському ринку.

Компанія Velux - є однією з найсильніших брендів у світі у секторі будівельних матеріалів, метою якої є стоврення продукції для покращення умов життя у домівках по всьому світі.

Асортимент компанії є надзвичайно широким та налічує понад 20 віконних моделей, а також усі можливі аксесуари для надійного та бездоганного вставновлення, декору та захисту від спеки.

Реалізуємо продукцію в містах: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницькій, Рівне, Ужгород.

Контакти

ТОВ ЛУКА
ic phone+38 (0342) 50-04-54
ic mobile +38 (050) 685-62-22
ic mobile +38 (068) 878-69-69
ic addressвул. Побутова, 6  м. Івано-Франківськ
ic calendarПн - Пт: 9-18,  Сб,Нд: вихідний

Запитання онлайн

Ім'я
E-mail
Телефон
Запитання

 

Виникли запитання?

Зателефонуйте нам

 

+38 (0342) 50-04-54

+38 (050) 434-93-60

+38 (096) 959-06-16

CLOSE